Shenzhen RYDBATT Electronics Co., Ltd. is een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van 51,2v 100ah lifepo4-accu 5,12kwh in China. Welkom bij het kopen van CE-goedgekeurde batterijen die hier op voorraad zijn en ontvang een gratis monster van onze fabriek. Alle op maat gemaakte producten zijn van hoge kwaliteit en lage prijs.

| Parameter | RYDBATT 51,2 V 100 Ah LiFePO4 | 48V loodzuurbank |
|---|---|---|
| Nominale spanning | 51.2 V | 48 V (nominale loodzuurbank) |
| Nominale energie | 5.12 kWh | 2,9 kWh typische 6×8V-bank |
| Levensduur @ 80% DoD | >4.000 cycli | 500–1.000 cycli |
| Gewicht verpakking | 50±2 kg | Zwaarder voor gelijke oevergrootte |
| Onderhoud | Geen | Watergift en terminalcontroles |
| Gedeeltelijke cyclustolerantie | Hoge bruikbare capaciteit | Alleen ondiepe cycli |
| Waterbestendigheid | IP67 | Ventilatiekappen zichtbaar |
| Kosten per servicejaar | Lagere levensduur | Hoger met vervangingen |
Gebouwd voor de manier waarop vloten daadwerkelijk werken
Golfkarretjes en clubauto's
Drop-in vervanging voor 48V loodzuurbanken zonder chassisaanpassing.
Elektrische voertuigen met lage snelheid
Buurtvoertuigen, rondritwagens, elektrische driewielers en scootmobielen.
Luchthaven- en logistieke sleepboten
Bagagetrekkers op luchthavens en last-mile-bezorgvoertuigen in ploegendienst.
Industriële Patrouille & AGV
Parkeerpatrouillekarren, automatisch geleide voertuigen en lichte magazijnvloten.
Lichte apparatuur en schoonmaak
Compacte elektrische heftrucks, vloerreinigingsmachines en AGV-platforms op maat.
LFP tegen een 48V-loodzuurbank
| Parameter | RYDBATT 51,2 V 100 Ah LiFePO4 | 48V loodzuurbank |
|---|---|---|
| Nominale spanning | 51.2 V | 48 V (nominale loodzuurbank) |
| Nominale energie | 5.12 kWh | 2,9 kWh typische 6×8V-bank |
| Levensduur @ 80% DoD | >4.000 cycli | 500–1.000 cycli |
| Gewicht verpakking | 50±2 kg | Zwaarder voor gelijke oevergrootte |
| Onderhoud | Geen | Watergift en terminalcontroles |
| Gedeeltelijke cyclustolerantie | Hoge bruikbare capaciteit | Alleen ondiepe cycli |
| Waterbestendigheid | IP67 | Ventilatiekappen zichtbaar |
| Kosten per servicejaar | Lagere levensduur | Hoger met vervangingen |
Volledige specificaties voor het 51,2 V 100 Ah LiFePO4-batterijpakket
| Model | RYD-51100 (R51100-serie) |
|---|---|
| Batterijtype | Lithiumijzerfosfaat (LiFePO4) |
| Configuratie | 16S-configuratie, 16 x 3,2 V-cellen in serie |
| Nominale spanning | 51.2 V |
| Nominale capaciteit | 100 Ah |
| Nominale energie | 5,12 kWh (5.120 Wh) |
| Laad spanning | 58,4 V (3,65 V/cel, standaard 16S LFP-profiel) |
| Continue laadstroom | 20 A |
| Continue ontlaadstroom | 130 A (1.30C) |
| Maximale laadstroom | 40 A |
| Maximale ontlaadstroom | 300 A (3.00C) |
| Cyclus leven | >4.000 cycli bij 80% DoD |
| Bereik per lading | 40-50 mijl (64-80 km) |
| Afmetingen (L x B x H) | 389,6 x 275,1 x 270 mm (15,34 x 10,83 x 10,63 inch) |
| Gewicht | 50 ± 2 kg (110,23 ± 4,41 lbs) |
| Behuizingsvolume | 28.94 L |
| Energiedichtheid | 102,4 Wh/kg / 176,9 Wh/L |
| Beschermingsniveau | IP67 stof- en waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 60 graden (ontladen), 0-45 graden (opladen) |
| Certificeringen | UN38.3, UL, CE, ISO |
Twee varianten op één platform
Het R51100-platform wordt geproduceerd in twee elektrische versies. De R51100-01 is de standaardversie en de R51100-02 is de krachtige versie met een maximale laadstroom van 55 A en een piekontlading van 315 A. Beide hebben een vermogen van 5,12 kWh, dezelfde levensduur en dezelfde IP67-afdichting, dus de beslissing komt neer op hoe hard het voertuig werkt en hoeveel oplaadtijd u kunt verdragen.
| Parameter | R51100-01 standaard | R51100-02 hoog vermogen |
|---|---|---|
| Nominale spanning / capaciteit | 51,2 V / 100 Ah | 51,2 V / 100 Ah |
| Nominale energie | 5,12 kWh (5.120 Wh) | 5,12 kWh (5.120 Wh) |
| Continue ontlading | 130 A (1.30C) | 130 A (1.30C) |
| Maximale ontlading | 300 A (3.00C) | 315 A (3.15C) |
| Maximale laadstroom | 40 A | 55 A |
| Continue laadstroom | 20 A | 30 A |
| Behuizing | 389,6 x 275,1 x 270 mm (15,34 x 10,83 x 10,63 inch) | Grotere hoogvermogenbehuizing, afmeting op aanvraag |
| Gewicht | 50 ± 2 kg (110,23 ± 4,41 lbs) | 111 pond (50,4 kg) |
| Cyclus leven | >4.000 cycli bij 80% DoD | >4.000 cycli bij 80% DoD |
| Beschermingsniveau | IP67 | IP67 |
Certificeringen en validatie
UN38.3
Naleving van de transportveiligheid voor verzending van lithiumbatterijen
UL
Onafhankelijke veiligheidslijst voor het voltooide pakket
CE
Conformiteitsmarkering voor de Europese markt
ISO
ISO-gecertificeerd laboratorium en managementsysteem
IP67
Stofdichte behuizing, onderdompelbaar tot 1 m gedurende 30 minuten
Fabrieks- en kwaliteitsborging
Elk RYDBATT-pakket wordt in onze eigen fabriek geassembleerd en getest in plaats van via een handelsbedrijf te worden verhandeld. Het hoofdkantoor in Shenzhen beschikt over BMS, verpakkingstechniek en precisiegereedschap, en het 84.000 m² grote Huizhou-park herbergt de volumeproductielijnen en het ISO-gecertificeerde laboratorium.
Validatie loopt via UN38.3-transportveiligheid, UL-veiligheidslijst, CE-conformiteit en volledige IP67-indringingstests, plus simulatie van omgevingsstress van -40 graden tot +85 graden en versnelde levenscyclustests voordat een volumezending de lijn verlaat.
RYDBATT- Shenzhen RYDBATT Electronics Co., Ltd. (hoofdkantoor Shenzhen) en Huizhou RYDBATT New Energy Co., Ltd. (productiepark Huizhou). Opgericht in 2005.

Veelgestelde vragen
Duidelijke antwoorden op de vragen die inkoopteams het vaakst stellen over dit pakket.
Wat is de nominale energie van een 51,2 V 100 Ah LiFePO4-accu?
+
-
5,12 kWh, dat is 5.120 Wh. Dat cijfer wordt bepaald door de elektrische identiteit van het pakket: 51,2 V vermenigvuldigd met 100 Ah is gelijk aan 5.120 Wh, dus er is geen sprake van afronding.
Past dit 51,2V 100Ah LiFePO4-accupakket in mijn golfkar?
+
-
De behuizing meet 389,6 x 275,1 x 270 mm, wat 15,34 x 10,83 x 10,63 inch is, en past in een standaard batterijcompartiment van 15 x 11 x 11 inch. Bevestig uw lade-opruiming voordat u bestelt, of vraag ons om een behuizing op maat.
Hoeveel stroom kan deze leveren?
+
-
130 A continue ontlading, wat 1,30C is, en 300 A piek, wat 3,00C is. De standaarduitvoering accepteert continu opladen van 20 A met een maximum van 40 A. De R51100-02-variant met hoog vermogen verhoogt het opladen tot 30 A continu en 55 A maximaal, en piekontlading tot 315 A.
Wat is het realistische rijbereik?
+
-
40 tot 50 mijl, of 64 tot 80 km, met een volledige lading voor een typische golfkar van 1 tot 2 kW of een langzaam rijdend voertuig bij normaal gebruik. Zware lasten, steil terrein en hoge omgevingstemperaturen verkorten het cijfer allemaal.
Moet ik de accu nog onderhouden?
+
-
Nee. Een 51,2 V 100 Ah LiFePO4-accu is afgedicht volgens IP67 en heeft geen bewatering, geen terminalreiniging en geen egalisatiecyclus nodig. Het ingebouwde BMS zorgt continu voor balancering en beveiliging.
Populaire tags: 51.2v 100ah lifepo4 accu 5.12kwh, China 51.2v 100ah lifepo4 accu 5.12kwh fabrikanten, leveranciers, fabriek


